Slide1 background

NAJLEPSZA BAZA - NAJLEPSZE MIEJSCE

PROCENTER C KIRSCHNER

znajduje się po tej stronie Prasonisi, gdzie woda jest płaska - zaledwie kilka metrów od morza. Jesteśmy otwarci codziennie od maja do połowy października, a nasz doświadczony i świetnie wyszkolony zespół z przyjemnością pomoże Ci maksymalnie nacieszyć się surfingowym urlopem.

Napędza nas wiatr, dlatego chcemy zawsze znać jego prędkość. Centrum wyposażone jest we własny system pomiarowy oraz prognozujący prędkość wiatru. Wyniki pomiarów wyświetlane są na ekranie w recepcji centrum oraz na żywo na naszej stronie internetowej.

Jeśli masz ochotę na chwilę wolnego od surfingu, w centrum dostępny jest zacieniony taras na dachu, na którym można się zrelaksować, bezpłatne leżaki oraz prysznice ze słodką wodą i toalety. Dla tych, którzy chcą mieć dostęp do sieci dostępna jest również DARMOWA sieć WIFI.

 

 

 

Surfuj jak profesjonalista - najlepszy spot oznacza najlepszy sprzęt i żadnych ograniczeń.

Nasze centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do windsurfingu JP Australia i Neil Pryde. Naszych 180 desek JP oferowanych jest w wersji Pro Edition (z wyjątkiem typów desek, które nie są produkowane w tej technologii). Naszych 250 pędników Neil Pryde wyposażonych jest w maszty z włókna węglowego FX 100, a do rozmiaru żagla 6,5 m również w cienkie maszty. Dzięki naszemu systemowi wypożyczania i zamiany sprzętu (Rent & Change) nie musisz się ograniczać do jednego rodzaju deski i żagla. Zgodnie z naszą filozofią możesz korzystać z pełnej oferty sprzętu w jednej cenie.

Młodsze pokolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego dla naszych młodych klientów do 12 lat oferujemy specjalnie dla nich przeznaczony sprzęt w wyjątkowej cenie. Deska i elementy wyposażenia sprzętu oferowanego w ramach pakietu dla najmłodszych zostały specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby naszych dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą ofertę i stawki za wypożyczenie sprzętu.

Jeśli zdecydujesz się na przywiezienie własnego sprzętu do windsurfingu, zapewnimy Ci przestrzeń do jego przechowywania.

 

Dla tych, którzy dopiero się uczą, mamy bogatą ofertę kursów – dla windsurferów oraz kiteboarderów, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nauka nowego sportu powinna być świetną zabawą, jednak Twoje bezpieczeństwo traktujemy bardzo poważnie. Dlatego też wszystkie nasze lekcje kitesurfingu odbywają się w formie lekcji indywidualnych. W celu zapewnienia stałego kontaktu z uczniem używamy kasków z systemem łączności radiowej. Dodatkowo w pogotowiu jest również łódź motorowa, dzięki czemu w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów zapewniony jest bezpieczny transport na ląd. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie kursowej.