Slide1 background

TOP GEAR - GREAT PRICING

ProCenter oferuje w standardzie prosty w użyciu system rent & change, który w pełni umożliwia korzystanie z naszego asortymentu wysokiej klasy sprzętu windsurfingowego. 
Rezerwujemy wybraną przez Ciebie deskę na okres pobytu, lecz nie ma problemu z wymianą deski na inną. Możesz wymieniać deski kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz - świetna możliwość przetestowania różnych modeli i litraży! 
 
Wing foil zyskuje na coraz większej popularności i jest świetną alternatywą na warunki słabowiatrowe. Znajdziesz u nas zestawy od NP/JP  w różnych litrażach, wielkościach foili i skrzydeł. Dla tych, którzy oprócz windsurfingu chcą korzystać ze sprzętu przeznaczonego do wind i wing foila oferujemy opcję Windsurf+ rental, gdzie za niewielką dopłatą dostajesz możliwość korzystania z wyżej wymienionego sprzętu.
 
UWAGA: w tym roku nasze bomy nie posiadają linek trapezowych o regulowanej długości. Jako standard, nasze bomy wyposażone są w linki trapezowe o długości 30 cali. Jeśli posiadasz i preferujesz swoje linki trapezowe, nie ma problemu z założeniem ich na jeden z naszych bomów. Bom z prywatnymi linkami zostanie zarezerwowany dla Ciebie na czas Twojego pobytu.
Istnieje również możliwość zakupienia linek trapezowych o innych długościach na miejscu.